Co powinieneśO nas wiedzieć

Najważniejsze - jesteśmy na rynku już 11 lat, a to oznacza, że znamy się na Odnawialnych Źródłach Energii. Naszą wiedzę i profesjonalizm doceniają klienci, polecając Sun-Pro rodzinie i znajomym.

scroll

Działamy już 11 lat To dzięki Wam!

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że działamy w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii już 11 lat! Nie byłoby to możliwe bez odważnej decyzji o powołaniu Sun-Pro do życia w 2013 r., bez zaangażowania pracowników na każdym stanowisku i na każdym etapie funkcjonowania firmy oraz bez zaufania klientów, którzy powracają i polecają nas dalej. DZIĘKUJEMY!

 

Być może ktoś zastanawia się, jak to możliwe, że firma instnieje ponad 10 lat, skoro OZE to stosunkowo młoda branża. Początkami naszej działalności była sprzedaż oraz montaż kolektorów słonecznych. W 2015 r. uregulowano przepisy dot. odnawialnych źródeł energii, więc mieliśmy szansę rozwinąć skrzydła. I udało się. Obecnie w zakres usług firmy wchodzi fotowoltaika na dachu i gruncie, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych, carporty, a także serwis.

 

Musimy podkreślić, że Sun-Pro to przede wszystkim ludzie - zespół doświadczonych doradców, monterów, dział techniczny monitorujący zainstalowane systemy oraz zaplecze administracyjno-biurowe pomagające we wszystkich formalnościach i uzyskaniu dotacji. W naszym portfolio znajduje się ponad 8000 instalacji u klienta indywidualnego i około 500 u klienta biznesowego. Prawie 70% realizacji to rekomendacje!

O nas - Krótka historia Sun-Pro

500

ponad 500 instalacji u klienta biznesowego

11 lat

jesteśmy z Wami na rynku

8000

ponad 8000 instalacji u klienta indywidualnego

15 mln

zł dotacji pozyskanych dla klientów

Pracownicy Sun-Pro Poznaj naszą ekipę

To tylko garstka naszego zespołu. Współpracując z Sun-Pro poznasz resztę Specjalistów, którzy zawsze będą do Twojej dyspozycji!

Szukasz pracy? Zobacz aktualne oferty

Być może wolne miejsce w zespole Sun-Pro czeka właśnie na Ciebie!

Prawie 70% naszych realizacji to rekomendacje zadowolonych klientów Sprawdź, co o nas mówią

poprzednia opinianastępna opinia

Nasi Partnerzy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiajmy - to nic nie kosztuje

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Szybki kontaktDane firmy

ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale

+48 530 290 029

biuro@sunpro.com.pl