OfertaInne

Audyt energetyczny, magazyn energii. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.
scroll

Magazyny Energii

Nie oddawaj wyprodukowanych nadwyżek prądu do zakładu energetycznego. Przechowuj je samodzielnie dzięki magazynowi energii. To nowoczesne urządzenie da Ci 100% niezależności oraz zwiększy wysokość oszczędności.

 

Jak to działa?

Nadmiar energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną w ciągu dnia jest gromadzony w baterii - magazynie. W nocy, gdy zestaw fotowoltaiczny nie produkuje energii jest oba pobierana z naładowanego magazynu. Gdy ten zapas energii się skończy, instalacja automatycznie się przestawi i będzie pobierać prąd z sieci. 

Magazyn energii to dodatkowy bufor bezpieczeństwa w przypadku awarii prądu. Przerwy w jego dostawie, z powodu chociażby anomalii pogodowych, nie dotyczą właścicieli tych urządzeń.

W naszej ofercie dostępna jest możliwość sprzedaży nadwyżek wyprodukowanej energii gromadzonej w magazynie w momencie najkorzystniejszych cen na TGE (Towarowa Giełda Energii) oraz pobór energii z sieci w godzinach, gdy te ceny są najniższe. W ten sposób jesteśmy w stanie nie tylko maksymalnie obniżyć rachunki za prąd, a również na tym zarabiać.

 

Więcej informacji otrzymasz od naszych specjalistów. Umów się na bezpłatne spotkanie.

 

Dofinansowanie!

Koszt inwestycji z magazyn energii można pomniejszych o dotację z programu Mój Prąd 5.0. Dotacja na zestaw instalacja fotowoltaiczna + magazyn energii to nawet 23 000 zł. W przypadku posiadanej już instalacji fotowoltaicznej, dofinansowanie do magazynu energii wynosi 16 000 zł.

Wnioski w programie Mój Prąd klienci mogą złożyć samodzielnie, ale robimy to również w ich imieniu na podstawie pełnomocnictwa.

Magazyny energii

Zrobimy audyt energetyczny

Przeprowadzimy audyt energetyczny Twojego domu. Jest on niezbędny do pozyskania dotacji na termomodernizację w ramach programu Czyste Powietrze.

 

Audyt energetyczny to raport, który wykazuje, jak możemy polepszyć sprawność energetyczną budynku. W tym dokumencie analizujemy, co można zrobić, żeby ogrzewać dom bardziej ekonomicznie i skutecznie. W rezultacie audytu dostajemy sugestie dotyczące najlepszych sposobów na poprawę efektywności energetycznej oraz oszczędność energii. Sprawdzamy, ile energii zużywamy, wskazujemy, gdzie możemy dokonać poprawek, na przykład poprzez ocieplenie ścian czy wymianę okien.

Audyt energetyczny

Fotowoltaika Inowrocław

Fotowoltaika Inowrocław

Fotowoltaika Mogilno

Fotowoltaika Mogilno

Fotowoltaika Kujawsko-pomorskie

Fotowoltaika Bydgoszcz

Fotowoltaika Toruń

Fotowoltaika Aleksandrów Kujawski

Fotowoltaika Aleksandrów Kujawski

Fotowoltaika Tuchola

Fotowoltaika Tuchola

Fotowoltaika Golub-Dobrzyń

Fotowoltaika Golub-Dobrzyń

Fotowoltaika Sępólno Krajeńskie

Fotowoltaika Sępólno Krajeńskie

Fotowoltaika Rypin

Fotowoltaika Rypin

Fotowoltaika Grudziądz

Fotowoltaika Grudziądz

Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika Olsztyn

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiajmy - to nic nie kosztuje

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Szybki kontaktDane firmy

ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale

+48 530 290 029

biuro@sunpro.com.pl