OfertaFotowoltaika dla firmy

Zainwestuj w zieloną energię i licz oszczędności. Nie ma lepszej alternatywy dla rosnących cen prądu niż własna elektrownia fotowoltaiczna.
scroll

OZE dla biznesu Możliwości i korzyści

 1. montaż instalacji fotowoltaicznej na własne potrzeby (pozostanie przy obecnym dostawcy energii bądź zmiana na korzystniejsze rozliczenie, które również proponujemy),
 2. montaż instalacji fotowoltaicznej w celu sprzedaży firmie energii po stałej cenie,
 3. dzierżawa terenu (niezagospodarowany dach lub grunt) pod budowę instalacji o mocy 50 kWp i % zysku z produkcji energii (bez wkładu środków pieniężnych w budowę instalacji lub częściowy wkład),
 4. bilansowanie energii poprzez montaż instalacji w miejscowości A, a korzystanie z niej w mieście B (np. wykorzystanie wyprodukowanej energii w restauracji dzięki instalacji fotowoltaicznej na dachu prywatnego domu)

Dlaczego warto inwestować w zieloną energię?

 • niezależność - zyski roczne rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych
 • dobrze skorelowana produkcja energii z zapotrzebowaniem energetycznym firmy
 • przewaga konkurencyjna w branży
 • zmniejszenie kosztów stałych
 • możliwość odliczenia inwestycji od podatku
 • zabezpieczenie przed nieplanowanymi przerwami w dostawach prądu
 • szybka amortyzacja w związku z drastycznymi podwyżkami cen prądu
 • korzystne finansowanie nie zwiększające obecnych zobowiązań
 • prestiż - świadomy i nowoczesny przedsiębiorca
 • CSR na rzecz ekologii

 

Instalacja firmowa w Raciążku

Fotowoltaika dla rolnictwa - Dlaczego warto? Zalety fotowoltaiki
Ile to kosztuje?
Zamów darmową konsultację

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Ścieżka współpracy Jak pracujemy

Bezpłatne spotkanie i audyt u klienta

Pomoc w pozyskaniu finansowania

Podpisanie umowy

Przygotowanie projektu

Montaż

Zgłoszenie instalacji

Monitoring, serwis, pomoc w pozyskaniu dotacji

Chcesz zoptymalizować koszty i uniezależnić się od wzrostu cen energii? Postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika dla firm Gdańsk. Skorzystaj z kompleksowej usługi doświadczonego instalatora paneli na terenie Gdańska, firmy Sun-Pro. Odzyskaj swoją finansową i energetyczną niezależność.

 

Fotowoltaika dla firm – zrób pierwszy krok w przyszłość

 

Czy wiesz, że instalacja fotowoltaiczna pozwoli zaoszczędzić Twojej firmie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie? Dodatkowo będziesz postrzegany jako świadomy i nowoczesny przedsiębiorca. Nie odwlekaj decyzji o montażu paneli słonecznych i już teraz zapytaj o wycenę. Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy zadamy kilka pytań, przeprowadzimy audyt i zaoferujemy korzystne warunki. Nasz zespół doradców pomoże w dopełnieniu formalności i uzyskaniu dotacji.

 

Fotowoltaika dla firm Gdańsk – zyskaj prestiż i stań się świadomym przedsiębiorcą

 

Fotowoltaika dla firm to inwestycja w odnawialne źródła energii, która przyniesie Twojej firmie wiele korzyści. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych dla firm, zabezpieczysz swoje przedsiębiorstwo przed nieplanowanymi przerwami w dostawach prądu. Zminimalizujesz ryzyko strat oraz będziesz w stanie zachować ciągłość swojej działalności.

 

Inwestycja w systemy fotowoltaiczne pozwala obniżyć koszty stałe, dzięki czemu rocznie możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dodatkowo staniesz się świadomym przedsiębiorcą, a Twoja firma będzie postrzegana jako przyjazna dla środowiska, co zwiększy jej wartość w oczach Klientów i Inwestorów. Kieruj się społeczną odpowiedzialnością biznesu i wprowadź w firmie korzystne rozwiązania na rzecz ochrony środowiska.

 

Panele słoneczne dla firm – poznaj zalety fotowoltaiki

 

Instalacje fotowoltaiczne przyniosą Twojej firmie wymierne korzyści. Poznaj najważniejsze zalety, które pozytywnie wpłyną na działalność Twojego przedsiębiorstwa. Montaż instalacji fotowoltaicznej w Gdańsku to rozwiązanie dla najbardziej wymagających Klientów, które przyniesie Twojej firmie:

 • niezależność od zewnętrznego dostawcy energii,
 • niższe rachunki za prąd, co wpłynie na zmniejszenie kosztów utrzymania firmy,
 • zabezpieczenie przed nagłymi przerwami w dostawach prądu,
 • oszczędność od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych,
 • korzystne finansowanie,
 • możliwość odliczenia inwestycji od podatku,
 • staniesz się świadomym i proekologicznym przedsiębiorcą,
 • wprowadzisz w swojej firmie strategię CSR.

 

Fotowoltaika dla firm Gdańsk – skontaktuj się z nami już teraz

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli słonecznych dla firm. Zrealizowaliśmy już ponad 8000 instalacji u Klientów indywidualnych oraz ponad 500 u Klientów biznesowych. Kompleksowo wspieramy naszych Klientów na każdym etapie instalacji fotowoltaiki dla firm oraz pomagamy uzyskać dofinansowanie.

 

Każda wykonana przez nas profesjonalna instalacja fotowoltaiczna dla firmy poprzedzona jest bezpłatnym spotkaniem i audytem, który pozwala ocenić nieruchomość i zaprojektować odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej dla firmy. Zadzwoń do naszego doradcy lub wypełnij formularz

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiajmy - to nic nie kosztuje

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Szybki kontaktDane firmy

ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale

+48 530 290 029

biuro@sunpro.com.pl