Blog Artykuły tematyczne

Wątpliwości czy obawy dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii bardzo często wynikają z niewiedzy. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga lub do kontaktu. Chętnie porozmawiamy.

scroll

Korzystne finansowanie fotowoltaiki i pompy ciepła

21.03.2022
Korzystne finansowanie fotowoltaiki i pompy ciepła

Czy na Odnawialne Źródła Energii mogą pozwolić sobie wyłącznie Ci, którzy posiadają “luźną” gotówkę? Czy decyzja o kredycie, biorąc pod uwagę to, co dzieje się obecnie na rynku jest rozsądna?


Do osób mających zobowiązania w bankach bądź interesujących się tematem kredytów, co rusz docierają informacje o podwyżkach stóp procentowych. Nie dziwi zatem fakt, że oferta zakupu instalacji fotowoltaicznej na kredyt może wzbudzać wątpliwości, a nawet skutecznie odstraszać. Nikt nie chce ryzykować dodatkowym uszczupleniem budżetu domowego, tym bardziej w przypadku fotowoltaiki, której założeniem jest generowanie oszczędności. 


Warunki kredytowe wynegocjowane z bankami przez Sun-Pro zapewniają klientom bezpieczeństwo: 


Wysokość raty określona przy podpisaniu umowy będzie taka sama przez cały okres spłaty inwestycji - mówi Anna Metera, Doradca ds. kredytów w Sun-Pro. - Jest to zdecydowanie jedna z zalet współpracy z nami, ponieważ nie wszyscy partnerzy mogą zaproponować klientom takie warunki. Często jest tak, że stała rata kredytu obowiązuje jedynie przez pewien czas, później podlega podwyżkom. 

 

Dlatego bardzo ważne jest dokładne zapoznanie się ze wszystkimi zapisami umowy, aby po kilku miesiącach się nie rozczarować.


Decydując się na spłatę w formie abonamentu, inwestycję można objąć kredytem w całości, ale także w części, pozostałość opłacając gotówką. Dodatkowo, pozyskane w czasie spłaty kredytu dotacje mogą zmniejszyć określoną wysokość raty bez konsekwencji finansowych.


Jak widać, brak gotówki nie jest przeciwwskazaniem do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła. Oferowane przez nas możliwości powodują, że Odnawialne Źródła Energii są dla każdego kto ma dość ciągłych podwyżek, mądrze zarządza swoim budżetem domowym i szuka sposobów generowania oszczędności.

 

Osoby zainteresowane fotowoltaiką i pompami ciepła zapraszamy do uzupełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego: 530 290 029