OfertaDotacja na pompę ciepła

Dotacja na pompę ciepła
scroll

Dotacja na pompę ciepła może być doskonałą okazją, jeśli chcesz przejść na ekologiczne źródło ciepła, ale martwisz się wysokimi kosztami inwestycji. Dzięki naszemu doświadczeniu i bezpośredniemu współdziałaniu z dostawcami przekonasz się, że ekologię można wprowadzić w życie bez obciążania budżetu.

Dzisiaj przedstawimy dokładną ofertę, jak łatwo jest dostać dotacje do pomp ciepła i co trzeba zrobić, aby inwestycja w nie się szybko zwróciła. Zapraszamy do współpracy!

 

Dotacje do pomp ciepła – doskonały moment na ekologiczną inwestycję

W erze rosnącej świadomości ekologicznej i wysokich rachunków za energię, pompy ciepła stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Ponieważ jesteśmy specjalistami w dziedzinie, jaką są pompy ciepła w Gdańsku, znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy ofertę, która pozwoli Ci skorzystać z dopłat do pomp ciepła i zaoszczędzić na inwestycji. Nasza oferta jest przejrzysta, profesjonalna i szybka, dzięki czemu bez przeszkód możesz zacząć korzystać z ekologicznego źródła energii.

 

Dofinansowanie Twojego ciepła – wybierz Sunpro

Planując pompy ciepła Bydgoszcz lub pompy ciepła Toruń, zastanów się nad ofertą Sunpro. Program dofinansowania w pompy ciepła jest dla nas jednym z priorytetów, do których przykładamy wszelkich starań, aby szybko zrealizować. Pozwala on na korzystanie z dofinansowania nawet do 100% wartości inwestycji (netto), co w praktyce oznacza ogromne oszczędności. Program ten to gwarancja, że twoja inwestycja zwróci się w jeszcze krótszym czasie!

 

Jak skorzystać z dopłat do pomp ciepła? Oferujemy pełne wsparcie!

W Sunpro wiemy, że proces ubiegania się o dotację może być skomplikowany. Dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Pomożemy Ci wypełnić wszelkie formalności, a następnie zrealizujemy całą instalację, niezależnie od tego, czy chodzi o pompy ciepła Brodnica, pompy ciepła Żnin, czy też pompy ciepła Chełmno. Z nami korzyści z inwestycji są jeszcze większe!

 

Dopłaty do pomp ciepła – krok po kroku

 1. Zrozumienie programów dopłat – temat może wydawać Ci się obcy, dlatego tutaj jesteśmy, aby pomóc Ci zrozumieć jak takie programy dofinansowania działają. Wyszukujemy i sprawdzamy najkorzystniejsze programy na stronach rządowych lub lokalnych dostawców energii. 
 2. Kwalifikacje – każdy program objęty jest określonymi kwalifikacjami takimi jak np. efektywność energetyczna, miejsce zamieszkania czy dochód rodziny. Weryfikujemy, z jakiego programu może skorzystać nasz klient oraz jaką wysokość dotacji otrzyma.
 3. Dobór odpowiedniej pompy ciepła – aby skorzystać z dopłaty do pomp ciepła, należy wybrać odpowiedni ich model, bowiem nie wszystkie są objęte programem. Dodatkowo NFOŚiGW wprowadza zmiany m.in. w programie Czyste Powietrze. Do dotacji będą kwalifikowały się wyłącznie urządzenia, które będą umieszczone na liście ZUM. W Sun-Pro – bez względu na warunki programu – od samego początku montujemy u klientów urządzenia, które znajdują się na takich listach. Wiemy, że tylko jakościowe produkty przyniosą klientowi oczekiwane oszczędności i ciepło na lata.
 4. Instalacja, montaż i sprawdzenie –  gdy wszystkie powyższe kroki już są przeanalizowane i zrealizowane, nie pozostaje nic innego jak przejść do instalacji pomp ciepła, którą w pełni zajmuje się nasz zespół. 

Aktualnie mamy 3 obowiązujące programy dotacyjne: 

 • Czyste Powietrze obejmuje wymianę starych kotłów i poprawę efektywności energetycznej, a w konsekwencji doprowadzi do zmniejszenia rachunków za energię. 
 • Mój Prąd wspiera rozwój energetyki prosumenckiej, w której osoby wytwarzające nadwyżkę prądu przekazują ją do sieci energetycznej. Dofinansowanie dotyczy instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii czy też systemów zarządzania energią domową.  
 • Moje Ciepło – dotacja do zakupu i montażu pomp ciepła.

 

Dlaczego warto wybrać Sunpro?

Jesteśmy firmą, która od lat działa na rynku w branży OZE. Śledzimy na bieżąco wszystkie nowinki technologiczne, które przyczyniają się do ekologicznego ogrzewania i pomiaru energii elektrycznej. Z nami możesz zyskać profesjonalny montaż i doradztwo, a także wiele więcej:

 • Profesjonalizm: Jesteśmy sprawdzonym i wiarygodnym partnerem w inwestycjach dotyczących pomp ciepła – mamy ponad 430 opinii w Google.
 • Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.
 • Oszczędność: Dzięki możliwości skorzystania z dopłat, Twoja inwestycja szybko się zwróci.
 • Wsparcie: Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.
 • Uczciwość: jeżeli z jakichkolwiek powodów nasz klient otrzyma decyzję odmowną na złożony wniosek o dotację, umowa z nami ulega rozwiązaniu bez konsekwencji dla klienta. 

 

Korzyści, jakie zyskasz, inwestując w pompy ciepła

Pompy ciepła oferują wiele korzyści, które sprawiają, że są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Oto niektóre z głównych ich zalet:

 • Efektywność energetyczna: Pompy ciepła są znacznie bardziej efektywne energetycznie niż tradycyjne systemy grzewcze. Wykorzystują w ponad 70% energię z otoczenia (powietrza, wody lub ziemi).
 • Obniżenie kosztów eksploatacji: Długoterminowo pompy ciepła mogą znacznie obniżyć koszty ogrzewania i chłodzenia, szczególnie w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych.
 • Przyjazność dla środowiska: Pompy ciepła mają niskie emisje CO2, szczególnie gdy są połączone ze źródłami energii odnawialnej. 
 • Wszechstronność: Mogą być używane do ogrzewania domu i wody użytkowej oraz chłodzenia,  co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem dla domów i budynków komercyjnych.
 • Długotrwałość: Żywotność pomp ciepła jest dłuższa niż tradycyjnych systemów grzewczych.
 • Bezpieczeństwo: Pompy ciepła są bezpieczniejsze niż systemy oparte na spalaniu, ponieważ nie ma otwartego ognia ani ryzyka wycieku gazu.

Pompy ciepła są urządzeniami, które nie wymagają „dokładania” do pieca, czyste oraz wygodne w używaniu dzięki m.in. aplikacjom pozwalającym nawet na zdalne zarządzanie temperaturą w domu.

Inwestowanie w pompę ciepła to nie tylko krok w stronę oszczędności i efektywności energetycznej, ale także pozytywny wkład w ochronę środowiska.

 

Podsumowanie

Przejście na ekologiczne źródło energii nigdy nie było tak proste i opłacalne. Zainwestuj w pompy ciepła dotacje z Sun-Pro i ciesz się ciepłem bez obciążania domowego budżetu niezależnie od miejsca zamieszkania:

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiajmy - to nic nie kosztuje

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Szybki kontaktDane firmy

ul. Energetyczna 6
80-180 Kowale

+48 530 290 029

biuro@sunpro.com.pl