Co powinieneśO nas wiedzieć

Najważniejsze - jesteśmy na rynku od 8 lat, a to oznacza, że znamy się na Odnawialnych Źródłach Energii. Naszą wiedzę i profesjonalizm doceniają klienci, polecając Sun-Pro rodzinie i znajomym.

scroll

Krótka historia Sun-Pro

Działamy w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii na terenie Północnej i Centralnej Polski od 2013 r. Początkami naszej działalności była sprzedaż oraz montaż kolektorów słonecznych. Obecnie w zakres usług firmy wchodzi fotowoltaika na dachu i gruncie pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych i rozwiązania technologiczne dla inteligentnych domów, a także serwis.

 

Sun-Pro to zespół doświadczonych doradców, monterów, dział techniczny monitorujący zainstalowane systemy oraz zaplecze administracyjno-biurowe pomagające we wszystkich formalnościach i uzyskaniu dotacji. W naszym portfolio znajduje się ponad 8000 instalacji u klienta indywidualnego i około 500 u klienta biznesowego. Ponad 60% realizacji to rekomendacje!

O nas - Krótka historia Sun-Pro

500

ponad 500 instalacji u klienta biznesowego

8 lat

jesteśmy z Wami na rynku

8000

ponad 8000 instalacji u klienta indywidualnego

33 181

posadzonych drzew i to dzięki Wam

Pracownicy Sun-Pro Poznaj naszą ekipę

To tylko garstka naszego zespołu. Współpracując z Sun-Pro poznasz resztę Specjalistów, którzy zawsze będą do Twojej dyspozycji!

Szukasz pracy? Zobacz aktualne oferty

Być może wolne miejsce w zespole Sun-Pro czeka właśnie na Ciebie!

Aż 60% naszych realizacji to rekomendacje zadowolonych klientów Sprawdź, co o nas mówią

poprzednia opinianastępna opinia

Nasi Partnerzy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiajmy - to nic nie kosztuje

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, dostępne są w Polityce Prywatności.

Szybki kontaktDane firmy

ul. Kartuska 354A,
80-125 Gdańsk

+48 530 290 029

biuro@sunpro.com.pl