Krótka historia firmy

Firma Sun-Pro powstała w 2012 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą oraz montażem kolektorów słonecznych, czyli systemów służących do podgrzewania centralnej wody użytkowej. Działalność nasza ograniczona była do województwa Pomorskiego.

Od roku 2015 w życie weszła ustawa regulująca zasady przyłączania mikroinstalacji (do 40 kW) odnawialnych źródeł energii, umożliwiając tym samym powstanie rynku fotowoltaicznego w Polsce. Dzięki temu mogliśmy rozpocząć nasze działanie w tym sektorze. Ustawa doczekała się dwóch nowelizacji – w obecnej chwili odbiorca indywidualny może liczyć na system opustów w wymiarze 1:0,8.

Zobacz fragment ustawy

Era fotowoltaiki

Rynek fotowoltaiczny w Polsce stawia pierwsze kroki, jednak i u nas odczuwalne są trendy światowe. Największe potęgi gospodarcze, właśnie w fotowoltaice upatrują źródło, które będzie zastępowało konwencjonalne sposoby wytwarzania energii elektrycznej. Po globalnych zmianach klimatycznych oraz działalności krajów rozwiniętych można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że przyszłość energetyczna świata jawi się w blasku promieniowania słonecznego.

Global PV Market 2018

Dynamiczny rozwój

My, jako firma idealnie wkomponowujemy się w ten nurt . Charakteryzuje nas prężny rozwój idący w parze z jakością usług . Działamy na terenie 8 województw, nieustannie poszerzając naszą kadrę o grono Specjalistów do spraw Odnawialnych Źródeł Energii.

Dedykowany specjalista

Kluczowe dla dobrego funkcjonowania instalacji oraz zadowolenia Klienta jest spotkanie i pomoc wykwalifikowanego specjalisty. Dobierze on odpowiedni zestaw wraz z komponentami według Państwa indywidualnych potrzeb.

Audyt i bezpłatna wizualizacja

W ramach polityki naszej firmy, audyt techniczny oraz wizualizacje instalacji połączoną z ofertą otrzymuje się bezpłatnie. Dzięki takiemu spotkaniu, będzie można też zweryfikować często ze sobą sprzeczne i nieprawdziwe informacje, pojawiające się w internecie na temat fotowoltaiki. Posiadamy zaplecze biurowo-administracyjne umożliwiające sprawne przeprowadzenie przez drogę formalno-prawną przy przyłączaniu instalacji oraz pozyskiwaniu środków wsparcia z różnych instytucji.

Doświadczeni monterzy

Nasze ekipy monterskie cechuje wysoka kultura osobista i higiena pracy. Z uwagi na ilość wykonanych prac oraz okres działalności posiadają ogromne doświadczenie. Nawet w trudnej sytuacji konstruktywnie rozwiązujemy zaistniałe trudności by Klient po naszym montażu był zawsze zadowolony.

Stała opieka działu technicznego

Nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji wykonanych przez naszą firmę, nieustannie czuwa dział techniczny monitorujący parametry zainstalowanych systemów PV. Dzięki takiemu działaniu plasujemy się w pierwszej 5 firm zajmujących się sprzedażą oraz montażem modułów fotowoltaicznych w Polsce.

Autoryzowany partner

Dla wielu producentów jesteśmy Autoryzowanym Partnerem, dzięki czemu możemy dawać pełne gwarancje na poszczególne elementy układu m.in. moduły, inwertery czy konstrukcje. Priorytetem jest utrzymywanie partnerskich, bardzo dobrych relacji z naszymi Klientami co sprawia, że jesteśmy stale rekomendowani.